Skrivbyrå empire

701603

SKRIVBYRÅ, 1800-talets första hälft, empire, fanérad i mahogny, intarsiadekor av figurscen, höjd 85, 97x45 cm, nyckel finns

Fanerbortfall, sprickor, slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Skrivbyrå empire

Budhistorik (16 bud)
5349121
3 200
5346296
5346296
2 800
5345723
2 600
5345723
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.