Oidentifierad konstnär 1700-tal oljemålning

701588

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, kerub, olja på duk, ca 116 x 79 cm

Mindre repor

Konst, Äldre måleri

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (15 bud)
5347765
15 000
5346274
5 400
5345398
3 800
5345397
3 400
5344841

Slutpris SEK:
15 000
1 448 EUR, 1 644 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.