Byrå 3-lådig sengustaviansk 1800-tal

701573

BYRÅ, 3-lådig, sengustaviansk, 1800-tal, fanér i mahogny, översta lådan med 3 mindre lådor, höjd ca 86, 104 x 50 cm

Renoverad, kompletterad, märken, repor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (21 bud)
5347656
3 200
5347646
5347644
2 800
5347641
2 600
5347633
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.