Ragnar Johansson oljemålning

701561

RAGNAR JOHANSSON (1913-1997): Herde med får, monogramsignerad RJ, olja på duk, ca 65x34 cm

Krackelyrer

Tavelvagn 1

Ragnar Johansson oljemålning

Budhistorik

2019-11-13 kl 16:38
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.