Ed Finnell fotografi föreställande Mick Jagger

701555

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Mick Jagger, Rolling Stones, "Tour of the Americas", Los Angeles 12 Juli 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, analogt fotografi, ca 50,8x40,5 cm

Oramat fotografi

Fotografi, Pop/Rock

Budhistorik (14 bud)
5345132
5347243
5345132
5347242
950
5345132
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.