Ed Finnell fotografi föreställande Elton John

701553

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Sir Elton John, "Goodbye Yellowbrick Road Tour", Los Angeles, 6 Oktober 1974, signerad Ed Finnell, numrerad 6/50, C-print, ca 40,8x50,8 cm

Oramat fotografi

Fotografi, Pop/Rock

Budhistorik (9 bud)
5347944
5345154
5347938
5345154
5344213
700

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.