Ed Finnell fotografi föreställande David Bowie

701549

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): David Bowie, "The Thin White Duke", Station To Station Tour, Los Angeles 9 Februari 1976, signerad Ed Finnell, numrerad 9/50, analogt fotografi, ca 50,8x40,6 cm

Oramat fotografi

Fotografi, Pop/Rock

Budhistorik (28 bud)
5346130
3 600
5346126
3 400
5346117
3 200
5346111
5346113
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.