Karmstol

701542

KARMSTOL, 1900-talets senare hälft, rokokostil, klädd i patchwork sytt skinn, sitthöjd ca 42, bredd ca 55 cm

Skador: Smärre slitage, ett armlän rickigt

Möbler, Stolar

Makadamgatan 11, Helsingborg

Karmstol

Budhistorik (1 bud)

5346590
2019-11-14 13:22:51

2019-11-16 kl 12:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.