Stolar 4 st

701537

STOLAR, 4 st, 1900-talets första hälft, sannolikt Tyskland, stomme i ek, läderbeklädd sitts och rygg med relieffdekor i form av fläkt örn och akantus, sannolikt tyskland, sitthöjd ca 46, rygghöljd ca 111 cm

Bruksslitage, mindre stötmärken kring stommar förekommer

Möbler, Stolar

Stolar 4 st

Budhistorik (5 bud)
5347779
5347777
5347410
5347241
500
5330398

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.