Orientmatta

Föregående | Översikt | Nästa

701536

ORIENTMATTA, galleri, old, ca 300x94 cm

Slitage, smärre skador

Mattor/Textilier

701536 - Orientmatta
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Orientmatta

Budhistorik

2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-14
18:27   (19:27 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.