Vägglampa Art Déco

701535

VÄGGLAMPA, 1920-tal, Art Déco, stomme i brons samt skärm i opalglas, höjd ca 47 cm

Smärre slitage, smuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, enligt uppgift nydragen el

Belysning, Vägglampor

Hylla 5

Vägglampa Art Déco

Budhistorik (7 bud)
5347611
2 400
5345957
5344885
5344559
1 700
5337775
1 600

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.