8 stolar

701530

STOLAR, 8 st (4+4) snarlika modeller, nyrenässans, 1800-talets sista del, ek, flätade rottingsitsar, sitthöjd ca 47/49 cm

Skador: 4 stolar med masonitförstärkning under rottingsitsar, några sitsar med skador, en ryggstolpe spräckt

Möbler, Stolar

Makadamgatan 11, Helsingborg

8 stolar

Budhistorik (7 bud)
5352702
550
5352667
500
5352698
500
5352667
450
5352100

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.