8 stolar

Föregående | Översikt | Nästa

701530

STOLAR, 8 st (4+4) snarlika modeller, nyrenässans, 1800-talets sista del, ek, flätade rottingsitsar, sitthöjd ca 47/49 cm

Skador: 4 stolar med masonitförstärkning under rottingsitsar, några sitsar med skador, en ryggstolpe spräckt

Möbler, Stolar

Makadamgatan 11, Helsingborg

701530 - 8 stolar
Din e-postadress

Fråga
Skicka
8 stolar

Budhistorik (2 bud)

5342209
2019-11-12 22:08:55
5340857
2019-11-12 16:23:25

2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-16
12:12   (13:12 )
AKTUELLT BUD SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.