Bord läderbeklädd toppskiva

701528

BORD, 1900-talets första hälft, sannolikt tyskland, stomme i ek, läderbekladd toppskiva med relieffdekor i form av akantus, svarvade ben, höjd ca 72, diamater ca 120 cm

Bruksslitage

Möbler, Matbord

Rum 6

Bord läderbeklädd toppskiva

Budhistorik (1 bud)

5346904
2019-11-14 15:40:42

2019-11-14 kl 19:09
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.