Soffbord hunting table

Föregående | Översikt | Nästa

701519

SOFFBORD s k hunting table, 1900-talets andra hälft, mörkbetsad mahogny, förvaringsfack i mitten med lock, höjd ca 53, 152 x 42 (92) cm

Repor, märken, slitage, fläckar

Möbler, Soffbord, sidobord

Makadamgatan 11, Helsingborg

701519 - Soffbord hunting table
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Soffbord hunting table

Budhistorik (3 bud)

5336042
5335302
5330339

1 dag kvar
Avslutas 2019-11-14
19:03   (20:03 )
AKTUELLT BUD SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.