Pristallrikar silver

Föregående | Översikt | Nästa

701503

PRISTALLRIKAR, 4 st, silver, samtliga daterade 1928, otydliga tillverkarstämplar, samtliga med emaljerat märke med korslagda gevär, samtliga med gravyr "II:a pris - 7/5/1933", diameter ca 10 cm

1 av tallrikarna med beläggningar

Silver

701503 - Pristallrikar silver
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Pristallrikar silver

Budhistorik

21 timmar 22 minuter kvar
Avslutas 2019-11-14
15:39   (16:39 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.