Ola Billgren litografi

701500

OLA BILLGREN (1940-2001): Abstrakt komposition, signerad och daterad -83, numrerad 34/200, färglitografi, bildmått ca 37x60 cm

Ej examinerad ur ramen

Fack 4

Ola Billgren litografi
Budhistorik (2 bud)

5345160
5332169

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.