Charlotte Heumann blandteknik

701496

CHARLOTTE HEUMANN (f. 1971): "Tintin In Congo", signerad C Heumann, daterad 2000, blandteknik med applikationer, ca 49x69 cm

Ej examinerad ur ramen

Fack 34

Charlotte Heumann blandteknik

Budhistorik (1 bud)

5346757
2019-11-14 14:39:05

2019-11-14 kl 17:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.