Håkan Bengtsson

701494

HÅKAN BENGTSSON (född 1965): Kubisk skulptur, invändigt signerad och daterad Håkan Bengtsson 2001-2002, olja på träfundament, höjd ca 50, 50x50 cm

Ytsmuts.

Konst, Nutida, Nutida

Håkan Bengtsson

Budhistorik (1 bud)

5329329
2019-11-08 23:02:11

2019-11-13 kl 16:44
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.