Konsolbord

701492

KONSOLBORD, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, förgylld, stenskiva av marmor, höjd ca 72 cm

Ett fotavslut med avslag, slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Konsolbord

Budhistorik (16 bud)
5346788
5346947
5346788
1 400
5346945
1 300
5346788

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.