Oljemålning

701489

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Jesus vid brunnen, olja på duk, ca 77x64 cm
PROVENIENS: Inköpt på Beijers auktioner

Dubblerad, duklagningar

Konst, Äldre måleri

Fack 36

Oljemålning

Budhistorik (6 bud)
5339387
5345393
3 800
5339387
5339342
5329465

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.