Sängbord

701474

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, fanerade i idegran, vardera med låda, höjd ca 58, 45x45 cm

Smärre skador

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Sängbord

Budhistorik (9 bud)
5347022
650
5345469
600
5344994
550
5343894
500
5344993
500

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.