Bergere

Föregående | Översikt | Nästa

701473

BERGERE 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, skuren dekor, förgyllda, textilklädsel, sitthöjd ca 50, total höjd 120 cm

Smärre skador

Möbler, Fåtöljer

Rum 13

701473 - Bergere
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Bergere

Budhistorik (3 bud)

5329762
2 400
5329827
5329762

2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-14
11:21   (12:21 )
AKTUELLT BUD SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.