Bergere Louis XVI-stil

701472

BERGERE, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, skuren dekor, förgyllda, textilklädsel, sitthöjd ca 44, total höjd 104 cm

Smärre skador

Möbler, Fåtöljer

Bergere Louis XVI-stil

Budhistorik (16 bud)
5347762
4 200
5347087
5347758
3 800
5347087
3 600
5347699
3 400

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.