Sidobord

Föregående | Översikt | Nästa

701469

SIDOBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, Louis XVI stil, fanerade med olika träslag, beslag i brons, höjd ca 72, diameter 56 cm

Smärre skador, slitage, lagningar

Möbler, Övriga möbler

Rum 20

701469 - Sidobord
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Sidobord

Budhistorik (21 bud)
5340442
3 200
5342050
5340442
2 800
5342026
2 600
5340442
2 400

12 timmar 53 minuter kvar
Avslutas 2019-11-14
21:00   (22:00 )
AKTUELLT BUD SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.