Konsolbord

701467

KONSOLBORD, nyrokoko, 1800-talets slut, förgylld, skiva i sten, höjd 77, 98x37 cm

Kortade ben, smärre skador/lagningar

Möbler, Övriga möbler

Rum 20

Konsolbord

Budhistorik (37 bud)
5347540
5 400
5347539
5 200
5347186
5 000
5347538
4 800
5347186
4 600

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.