Poul Cadovius soffbord

701466

POUL CADOVIUS, soffbord, Danmark 1960-tal, skiva fanerad i Riopalisander (Dalbergia Nigra), ben i metall, brickmärkt France & Søn, höjd ca 43, ca 130 x 65 cm

CITES-intyg giltigt inom EU medföljer

Mindre repor och fläckar, något anfrätta ben

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Poul Cadovius soffbord

Budhistorik (16 bud)
5344972
1 700
5344102
1 600
5344030
5344101
5344030
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.