Spegelbyrå Jugend

Föregående | Översikt | Nästa

701464

SPEGELBYRÅ, tidigt 1900-tal, jugend, stomme i fanerad i mahogny, byrån med 4 lådor, uppsatsts med fasettslipad spegel samt 4 lådor, beslag i mässing, ca 55x104 höjd 83 plus spegel 109 cm

Bruksslitage, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

701464 - Spegelbyrå Jugend
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Spegelbyrå Jugend

Budhistorik (1 bud)

5335566
2019-11-10 20:18:39

1 dag kvar
Avslutas 2019-11-15
21:13   (22:13 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.