Kerstin Hörlin-Holmqvist Vitrinskåp

701462

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, vitrinskåp, Nordiska Kompaniet 1960-tal, Triva-serien, mahogny, underskåp med hyllplan, mässingsbeslag, överskåp med glasat dörrpar, svängt krön, tvådelat, överskåp med belysning, höjd ca 196 cm, bredd ca 90 cm, djup ca 53 cm

Mindre bruksslitage samt överskåp med fanérbortfall

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (10 bud)
5343335
900
5342562
850
5342623
5342562
750
5342622
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.