Vitrinskåp gustaviansk stil

Föregående | Översikt | Nästa

701452

VITRINSKÅP, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, intarsiadekor, bronsbeslag, glashyllor, höjd 158, 100x42 cm, nyckel finns

Slitage, ett lås kärvar samt luckan låst

Möbler, Skåp, byråer

Rum 20

701452 - Vitrinskåp gustaviansk stil
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Vitrinskåp gustaviansk stil

Budhistorik (12 bud)
5340434
850
5340142
5340433
750
5340142
700
5340432
650

2 timmar 45 minuter kvar
Avslutas 2019-11-14
11:06   (12:06 )
AKTUELLT BUD SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.