Vitrinskåp

701450

VITRINSKÅP, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, inredning med glashyllor, höjd ca 137, 65x35 cm, nyckel finns

Slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 19

Vitrinskåp

Budhistorik (8 bud)
5345583
600
5345193
550
5342970
500
5341578
450
5331109

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.