Omega De Ville Chronometer herrarmbandsur

701428

OMEGA, armbandsur, De Ville Chronometer, stål, ca 1973, stämgaffelverk, plexiglas, datum, boettnr. 198.0035, verknr. 35152407, cal 9162, stållänk (ej original), diameter 37,5 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, bruksslitage

Klockor/Ur

Kundcenter

Budhistorik (21 bud)
5352664
2 800
5351967
2 600
5351967
2 400
5351522
5351966

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.