Omega De Ville Chronometer herrarmbandsur

Föregående | Översikt | Nästa

701428

OMEGA, armbandsur, De Ville Chronometer, stål, ca 1973, stämgaffelverk, plexiglas, datum, boettnr. 198.0035, verknr. 35152407, cal 9162, stållänk (ej original), diameter 37,5 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, bruksslitage

Klockor/Ur

Kundcenter

701428 - Omega De Ville Chronometer herrarmbandsur
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (12 bud)
5343151
5343149
5343147
900
5343146
700
5342586
650

2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-16
13:03   (14:03 )
AKTUELLT BUD SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.