Skeppsmodell i diorama

701424

DIORAMA, 1900-talets första hälft, föreställande tremastad bark, i lackerat och bemålat trä, på skulpterat hav, ca 41x58 cm

Slitage

Nautica/Technica

Hylla 6

Skeppsmodell i diorama

Budhistorik (13 bud)
5346643
5346642
950
5346641
900
5346640
850
5346639

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.