Harald Garmland

Föregående | Översikt | Nästa

701410

HARALD GARMLAND (1904/05-1985): Utsikt från kastellgården mot stadsgården och Katarina kyrka , signerade och daterad -42, olja på duk, ca 39x48 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 13

701410 - Harald Garmland
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Harald Garmland

Budhistorik (1 bud)

5338924
2019-11-11 22:07:56

2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-14
19:37   (20:37 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.