Elis Ryberg litografi

701408

ELIS RYBERG (1919-1985), "Djurgårdsbrunns Värdshus", signerad Elis Ryberg, numrerad 247/300, färglitografi, bildmått ca 37,5x40,5 cm

Ej examinerad ur ramen

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 27

Elis Ryberg litografi
Budhistorik (8 bud)
5345977
700
5346175
650
5345977
600
5345901
550
5345901
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.