Oidentifierad konstnär

701407

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Skymningslandskap, olja på duk, otydligt signerad, eventuellt, W.Pson, mått ca 50x70 cm

Fack 34

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (1 bud)

5347361
2019-11-14 18:38:34

2019-11-14 kl 18:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.