Curt Clemens pastell

Föregående | Översikt | Nästa

701405

CURT CLEMENS (1911-1947): motiv med gumma och stadsmiljö, signerad samt daterad 1943, pastell på papper, ca 72x40 cm

Ej examinerad ur ram, något duktande papper, liten skada vid ena hörnet

Fack 22

701405 - Curt Clemens pastell
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Curt Clemens pastell

Budhistorik (5 bud)
5345300
500
5345148
450
5345295
5345148
5341086

11 timmar 44 minuter kvar
Avslutas 2019-11-14
19:08   (20:08 )
AKTUELLT BUD SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.