Hjalmar Strååt oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

701401

HJALMAR STRÅÅT (1885-1971): Stockholmsmotiv med bogserbåten Jarl, signerad Hj. Strååt, olja på pannå, ca 28x38 cm

Konst, Modernt måleri, Nautica/Technica, Stockholmiana

Fack 19

701401 - Hjalmar Strååt oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Hjalmar Strååt oljemålning

Budhistorik (3 bud)

5335557
750
5329820
5329709

20 timmar 4 minuter kvar
Avslutas 2019-11-14
14:15   (15:15 )
AKTUELLT BUD SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.