Lennart Rodhe, abstrakt komposition

Föregående | Översikt | Nästa

701400

LENNART RODHE (1916-2005): Abstrakt komposition, signerad Lennart Rohde, daterad 1971 och numrerad 57/75, färglitografi, bildstorlek ca 65x50 cm

Ej examinerad ur ramen

Fack 19

701400 - Lennart Rodhe, abstrakt komposition
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Budhistorik

1 dag kvar
Avslutas 2019-11-14
13:15   (14:15 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.