Oliw87

Föregående | Översikt | Nästa

701367

OLIW87, "ALL THE WAY UP - CHANEL OR DIE", signerad och daterad ā tergo 2019, akryl/mixed media på duk, ca 120x100 cm

Konst, Modernt måleri, Nutida, Diverse

Rum 18

701367 - Oliw87
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Oliw87

Budhistorik (3 bud)

5339382
1 900
5338991
1 800
5337252

3 dagar kvar
Avslutas 2019-11-16
19:24   (20:24 )
AKTUELLT BUD SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:
15 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.