Roland Svensson litografi

701359

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Vinter i skärgården, signerad samt numrerad 404/460, färglitografi, ca 35x49 cm

Fack 3

Roland Svensson litografi
Budhistorik (14 bud)
5345871
1 900
5345862
1 800
5345868
1 700
5345862
1 600
5342926

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.