Båtmodell segelbåt

701352

BÅTMODELL, segelbåt, 1900-tal, höjd ca 98, längd 86 cm, med sockel

Skador: spricka i bogspröet

Diverse

Makadamgatan 11, Helsingborg

Båtmodell segelbåt

Budhistorik (4 bud)

5352904
450
5352200
5352200
5344315

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.