Båtmodell segelbåt

701346

BÅTMODELL, segelbåt, 1900-tal, höjd ca 120, längd ca 120 cm, med sockel

Skador: Något fläckat segel, repor

Diverse

Makadamgatan 11, Helsingborg

Båtmodell segelbåt

Budhistorik (16 bud)
5354184
1 400
5354171
1 300
5354166
5354160
5354160
950

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.