Eduard von Grützner oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

701315

EUARD VON GRÜTZNER (Tyskland,1846-1925): Samtalande munkar, signerad E Grützner, olja på duk, 45x57 cm, oramad

Skador

Konst, Äldre måleri

Rum 5

701315 - Eduard von Grützner oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (31 bud)
5344465
9 000
5344462
8 800
5344461
8 600
5344460
8 400
5344458
8 200

Avslutas 2019-11-13
18:48   (19:48 )
Auktionen förlängd
AKTUELLT BUD SEK:
9 000
869 EUR, 986 USD
Utropspris SEK:
6 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.