1800-tals tennljusstakar

701306

LJUSSTAKE, tenn, 1850, sengustaviansk, höjd ca 18 cm

Saknar kulfötter, slitage mindre bucklor

Metall

Monter 9

1800-tals tennljusstakar

Budhistorik (6 bud)
5346875
5346873
700
5346410
600
5346409
5345644

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.