Porträttalbum kabinettsfotografier 18/1900-tal

701296

PORTRÄTTALBUM, 2 st, svart/vita fotografier, 18/1900-tal, Sverige/Tyskland, porträttbilder, bl a skådespelare, fotograf bl a Gösta Florman, Stockholm, Per Wilhelm "Guillaume" Berggren, Constantinople (1835-1920), R Oveson, E. Kozicz, Pressburg, Amanda Johansson, Stockholm,

Ej fullständigt genomgångna, delvis blekta, några med skador, ett album med skador å pärm

Diverse, Fotografi, Böcker/Kartor

Monter 18

Budhistorik (2 bud)

5342495
600
5337455

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.