Ram art deco 1920/30-tal

Föregående | Översikt | Nästa

701285

RAM, art deco, 1920/30-tal, ram i kromad metall, marmor och glas, höjd ca 28, 35x6,5 cm

Slitage, repor

Diverse

701285 - Ram art deco 1920/30-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Ram art deco 1920/30-tal

Budhistorik (6 bud)
5339049
5331093
5330945
900
5330724
5330371
750

10 timmar 52 minuter kvar
Avslutas 2019-11-14
21:49   (22:49 )
AKTUELLT BUD SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.