Vas Art Noveau

701280

VAS, lysterglasyr, dekor med tempellejon, 1900-talets första del, bär märkning, H ca 28 cm, Diam ca 33 cm

Skador: Nagg runt fotring, liten glasyrnagg på livet

Keramik/Porslin

Makadamgatan 11, Helsingborg

Vas Art Noveau

Budhistorik

2019-11-13 kl 18:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.