Karl Andersson & Söner stolar

701278

KARL ANDERSSON & SÖNER, stolar, 9 st, Huskvarna, benställning i krom, 1900-talets slut, konstläder, sitthöjd ca 46 cm

Klädseln med skador

Möbler, Stolar

Rum 21

Karl Andersson & Söner stolar

Budhistorik (11 bud)
5346887
950
5347014
900
5346887
850
5347008
5346887
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.